slider redresör background

Detaylı Bilgi

Son Teknoloji ve Yüksek Performans ile Güvenli Şarj.

AC/DC Redresörler

slider statik regulator

Kritik Yükleriniz için En Güncel Teknoloji ile Güvenli Çalışma.

Detaylı Bilgi

Statik Voltaj Regülatörleri

slider trafo transformator

Şebeke ile Hassas Yükleriniz Arasında Kusursuz İzolasyon.

Detaylı Bilgi

Trafo - Transformatör

slider akü sarj redresörü

Forklift, Temizlik Makinesi ve tüm endüstriyel Uygulamalarınız için Güvenli Şarj Sistemleri.

Detaylı Bilgi

Akü Şarj Cihazları

slider kesintisiz güç kaynağı background

İşiniz ve kritik sistemleriniz elektrik kesintilerinden etkilenmesin.

Detaylı Bilgi

Kesintisiz Güç Kaynakları

DC gerilim veya doğru akım ile çalışan cihazların beslemesinde, kaynak işlemlerinde ve akü şarj işlemleri için kullanılır. Tristör Kontrollü cihazlardır.

Hassas cihazlar için geliştirilen Statik Regülatörler, yarı iletken teknolojisiyle üretilen mikroişlemci kontrollü, yüksek düzeltme hızına sahip regülatör

Şebeke geriliminin bozucu etkilerini gidermek amaçlı dizayn edilen Servo Regülatörler, sistemi stabil bir  gerilimle besleyerek kritik yüklerin …

Tümüyle silisli sac kullanılarak imal edilen transformatör,  yüksek verime sahip olup, sargılarında H0 sınıfı emaye kaplı bakır teller kullanılır.

ARTSAN Enerji’nin yıllara dayanan kalite ve güvencesi ile PWM / IGBT teknolojisi kullanılarak üretilen invertörler, tam sinüs çıkış verebilen … 

Mikroişlemci kontrollü otomatik test üniteleri ile şebeke değişimi ve yük değişimi durumunda çıkış gerilimi otomatik olarak regüle ediler.   

3/3 Faz, 3/1 Faz ve 1/1 Faz online kesintisiz güç kaynakları ile hassas yüklerinizi koruyun. Modüler ve rackmount tip kesintisiz ..  

Kaynak frekansı ile uyumsuz olan makineleri çalıştırmak için frekans konvertörleri kullanılmaktadır. ARTSAN marka frekans konvertörü …    

Farklı bir gerilime sahip akü benzeri DC kaynaktan, ihtiyaç duyulan DC gerilimi elde etmek için kullanılır. SMPS teknolojisi.

Standart ürünlerin yanı sıra, tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan AR-GE ekibimiz ile kullanıcının ihtiyacına özel ürün tasarım ….

Projelendirme

Sisteminizin ihtiyaç duyduğu her türlü güç elektroniği  çözümlerinin projelendirilmesi ve analizi konusunda satış öncesi ..

teknik servis

Teknik Servis Hizmeti

Satış sonrası kurulum, devreye alma ve teknik servis hizmetlerimiz alanında yetkin mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz ..

arge

AR-GE Hizmetleri

Kurumlara özel olarak Ar-Ge ve mühendislik hizmetleri ile standart olarak üretimi yapılan ürünlerin yanı sıra kullanıcıların ihtiyaç ..

------- Önemli Referanslarımız -------