ARTSAN HAKKINDA

ARTSAN Enerji, güç elektroniği sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip mühendis ve teknikerlerden oluşan kadrosu ile 2005 yılından itibaren hizmet vermektedir. Henüz genç bir yapıya sahip olmasına rağmen, sektördeki tecrübesini büyük bir titizlik ve sorumluluk anlayışı ile birleştirerek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Artsan Kurulduğu günden bugüne kadar geçen bu kısa denebilecek süre içerisinde firmamızın tecrübeli kadrosunun piyasada yarattığı olumlu imaj ile B&B, TOPIN, MEANWELL, SUNNYWAY ve ESTA gibi tanınmış birçok markanın bayiliği de alınarak ürün yelpazesi genişletilmiştir.

Bu sayede kaliteli ürün altyapısını da tamamlayan ARTSAN Enerji, ilk ürünümüz olan Vision Redresörü bu kalite anlayışla üretmiş, ardından inverter, statik regülatör ve servo regülatör üretimlerini de gerçekleştirmiştir.

Teknik servisimizde, tam donanımlı  ekibimizle kendi üretimimiz olan ürünlerimiz yanı sıra  her marka ve model güç elektroniği ürününün ( Kesintisiz güç kaynağı, Regülatör, Redresör, Invertor, Statik Regülatör, Akım regülatörü ) bakım ve onarımı yapılmakta. Bakım anlaşmaları ile kuruluşların tüm teknolojik sorunlarına anında akılcı ve kalıcı çözümler üretilmektedir.

ARTSAN Enerji olarak hedefimiz, teknik servis ve bayi ağını daha da genişleterek, kaliteden asla ödün vermeden her zaman en ekonomik ve akılcı çözümleri üretmek ve siz değerli partnerlerimizin vazgeçilmez tercihi olmaktır

Etiketler : Artsan hakkında – kurumsal – tanıtım – bilgiler

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın