Teknik servis   Teknik Destek

Teknik destek ekibimiz uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Üretimini yaptığımız, statik regülatör, servo regülatör, akü şarj redresörü, trafo, kesintisiz güç kaynakları için 7 gün 24 saat servis vermektedir. Ayrıca firmamızda üretimi yapılmayan marka bağımsız güç elektroniği ürünleri içinde servis verebilmektedir.

Arızalı ürünleriniz için öncelikle telefonla kullanıcıya soru cevaplar ile ve basit hamleler ile yönlendirilip müdahale edilerek çözüm bulunur. Telefonla çözüm üretilemeyen ürünler için yerinde servis vererek arızalar giderilir.

Teknik destek ekibimiz, arızalı ürün tamiratı yanı sıra , yeni alınacak güç elektroniği ürünleri için güç keşfi de yapmaktadır. Keşif yapılacak ürüne uygun teknolojik ölçüm cihazlarıyla yerinde ölçüm yapılmaktadır. Keşif esnasında, akım ölçümü, gerilim ölçümü, power faktör ölçümü,  harmonik ölçümleri yapılıp, sonuçlar kullanıcıya rapor olarak paylaşılır.

 

 

Tamir – Bakım İçin

Yeni Ürünler İçin

Etiketler: Teknik servis, tamir, bakım, redresör tamiri, regülatör güç keşfi, ups güç keşfi, güç kaynağı güç keşfi, kesintisiz güç kaynağı keşif

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın