7,5 kva statik regülatör

7,5 kva statik regülatör

7,5 KVA Statik Regülatör Kullanım yerleri

  • buzdolabı, televizyon,
  • diyot lazer epilasyon cihazı,
  • monopolar rf cihazı,
  • dermaabrazyon cihazları

7,5 KVA Statik regülatör; küçük işletmeler, ofis ve evlerde kullanılır. Şebeke gerilimininde ki dengesizlikleri çözmek için bulunan yöntemlerden biri de monofaze statik regülatörlerdir. RISC tipi Mikroişlemci kontrollüdür. Tristör-Tristör modüllü yapıları sebebiyle düzeltme hızları çok yüksektir.

Artsan Monofaze statik regülatör mikroişlemcili kontrollüdür. Ve mekanik parça içermez. Bu sebep ile aşınmadan kaynaklı arıza ihtimalleri hiç yoktur. Uzun ömürlüdür.

7,5 kva monofaze statik regülatörler, boşta çalışma durumlarında kaliteli bir servoregülatöre göre % 10-20, kalitesiz servo regülatörlere göre ise %30 oranında verim avantajı sunmaktadır. 1 yıllık tasarruf ile servoregülatör ile arasındaki fiyat farkını amorti eder.

2×16 LCD ekranı sayesinde cihazın çalışma durumuna ve geçmiş arızalara dair bilgiler takip edilebilmektedir. Kullanım yerine göre çıkış prizine sahip modelleri mevcuttur.

Hafif ve küçük boyutludur. Örneğin; konutlar için kullanılacak  servo regülatörler29 kg ve 55x40x30 cm boyutlarında iken, aynı güçte statik regülatör 15kg ağırlığında ve 24x25x32 cm boyutlarındadır. Bu sayede konut ve ofislerde regülatör için yer arama sorunu kalkmıştır.

Ayrıca taşıma kulpu ile kolaylıkla taşınabilmektedir. Bu özelliği ile seyyar uygulamalar için (müzisyenler, kaynakçılar vs. ) büyük avantajlar sunmaktadır.

Sessiz çalışma özelliği, sağladığı ekonomik avantajlar, hafif ve küçük boyutlu olması sebebiyle özellikle ev, villa ve küçük ofis tipi kullanıcıları için ideal çözümdür.

Güzellik merkezlerinde kullanılan diyot lazer epilasyon cihazı, kavitasyon cihazı, rf cihazı için ideal regülasyon sağlar.

Etiketler: 7,5 kva statik regülatör, ev için voltaj regülatörü, buzdolabı, televizyon, beyaz eşya regülatörü, diyot lazer epilasyon cihazı regülatörü, monopolar rf cihazı regülatörü, dermaabrazyon cihazları regülatörü, artsan

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın