20 KVA STATİK REGÜLATÖR

 

20 kva statik regülatör

20 kva statik regülatör

20KVA Statik Regülatör Kullanım Alanları
Büyük ölçekli daireler,

şebekesi 1 faz olan villalar,

monofaze beslemeli sanayi makineleri

GSM istasyonları

Dişçilik Ekipmanları
Epilasyon Cihazları
Sanayi soğutucuları
Hoparlör – Ses sistemleri
Artsan marka 20 kva statik regülatör; şebeke geriliminin kararsız olduğu, sürekli dalgalandığı yerlerde elektrikli cihazları sabit 220V ile beslemek için kullanılır. 1 faz giriş, 1 faz çıkışlıdır. Kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan otomatik olarak düzeltme yapar. Giriş çıkış bağlantısı için klemensler kullanıldığı gibi, opsiyonel olarak çıkışa 3 adete kadar priz kullanılabilir.

20 kva monofaze statik regülatör; dünya ölçeğinde en kaliteli marka olan Semikron marka Tristör-tristör modüllü malzemelerden üretilmiştir. Mikro işlemci kontrollüdür. 20 msn lik periyotlar ile yapılan ölçüm sonucu regülasyon yaptığından düzeltme hızı şebekenin durumuna ve kullanılan tristör sayısına bağlı olarak hızı 2.000 V/sn ile 5.000 V/sn arasındadır.

Elektronik olarak DAA yöntemiyle otomatik regülasyon yapar. Regülatörde bir arıza olması durumunda şebekeden çalışmaya devam edebilmek için, üzerinde bulunan by-pass şalterinden yararlanılır.  Aşırı akıma karşı koruma için sigorta kullanılmış olup opsiyonel olarak elektronik aşırı akım koruması da mevcuttur.

Aşırı ısı, gerilim düşük, gerilim yüksek, tristör hatası, aşırı akım gibi elektronik korumaları mevcuttur. Kullanıcının isteğine göre otomatik by-pass ünitesi ilave edilebilmektedir.

20KVA Statik regülatör de kullanılan, giriş ve çıkış filtreleri yardımıyla, şebeke deki anlık pik gerilim sıçramalarına karşı koruma sağlanır.

LCD panel yardımıyla giriş ve çıkış gerilimleri takip edilir. Çıkış akımını LCD panelden takip etmek için opsiyonel seçenekler mevcuttur. Ayrıca ön panel menüsünden geçmiş 50 adet arıza bilgisine ulaşılabilir.

Akıllı fan sistemi kullanılarak soğutma yapılır. Böylece daha uzun fan ömrü elde edilmiş oldu. İçinde mekanik herhangi bir parça bulunmadığından sessiz çalışır. Bu özelliği sebebiyle sessiz ortamlarda  daire ve ofislerde özellikle tercih edilir.

Küçük boyutlu ve hafiftir. Tekerlekli yapısı ve taşıma kulpu yardımıyla kolaylıkla taşınabilir.

20 kva monofaze regülatör boyut ve ağırlıkları

Boyutları :  28 x 40 x 52 cm

Ağırlık : 55 kg

Etiketler : 20 kva statik regülatör, 20 kva monofaze statik regülatör, 20 kva izole statik regülatör

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.