15KVA Statik Regülatör

Daireler ve ofisler için

15 kva statik regülatör

15KVA Statik regülatör – 15KVA Statik Regülatör Kullanım Alanları
Standart Konut ve daire
Dişçilik Ekipmanları
Epilasyon Cihazları
Baz i stasyonları
Sanayi soğutucuları
Hoparlör – Ses sistemleri
Artsan marka 15 kva regülatör; şebeke geriliminin düzensiz olması durumunda,  cihazları stabil gerilimle beslemek için kullanılır. 1 faz giriş, 1 faz çıkışlıdır. Otomatik düzeltme yapar. Giriş çıkış bağlantısı için klemensler kullanıldığı gibi, opsiyonel olarak çıkışa 3 adete kadar priz kullanılabilir.

15 kva monofaze regülatör; Semikron marka Tristör-tristör modüllü yarıiletken malzemelerden üretilmiştir. RISC temelli mikro işlemci kontrollüdür. 20 msn lik cycle ile yapılan örneklemeler sonucu regülasyon yaptığından düzeltme şebekenin durumuna ve kullanılan tristör sayısına bağlı olarak hızı 2.000 V/sn ile 5.000 V/sn arasındadır.

Elektronik olarak DAA yöntemiyle otomatik regülasyon yapar. Üzerindeki by-pass pako şalter yardımıyla regülatörde arıza oluşması durumunda çalışmaya devam edilir. Aşırı akıma karşı koruma için sigorta kullanılmış olup opsiyonel olarak elektronik aşırı akım koruması da mevcuttur.

15KVA Statik regülatör de kullanılan, giriş ve çıkış filtreleri yardımıyla, şebeke deki anlık pik gerilim sıçramalarına karşı koruma sağlanır.

LCD panel yardımıyla giriş ve çıkış gerilimleri takip edilir. Çıkış akımını LCD panelden takip etmek için opsiyonel seçenekler mevcuttur. Ayrıca ön panel menüsünden geçmiş 50 adet arıza bilgisine ulaşılabilir.

Akıllı fan sistemi kullanılarak soğutma yapılır. Böylece daha uzun fan ömrü elde edilmiş oldu. İçinde mekanik herhangi bir parça bulunmadığından sessiz çalışır. Bu özelliği sebebiyle sessiz ortamlarda  daire ve ofislerde özellikle tercih edilir.

Küçük boyutlu ve hafiftir. Tekerlekli yapısı ve taşıma kulpu yardımıyla kolaylıkla taşınabilir.

15 kva monofaze regülatör boyut ve ağırlıkları

Boyutları :  28 x 40 x 52 cm

Ağırlık : 35 kg

Etiketler : statik voltaj regülatör fiyatları, 15 kva statik regülatör – 15 kva regülatör – 15 kva elektronik regülatör – 15 kva otomatik regülatör – 15 kva monofaze regülatör fiyatları, statik regülatör fiyatı